Fundacja AntyRak

Fundacja „AntyRak” powstała z myślą o tych, których los nagle zaskoczył. Najważniejszym dobrem każdego człowieka jest zdrowie. Tracąc je stajemy w obliczu niemocy. Nikt nie przejdzie samodzielnie bez pomocnej dłoni. Pomoc materialna, jak i wsparcie psychiczne wyzwala siły do walki z chorobą. Pomaganie innym jest naszą dewizą od wielu lat. Pomagajmy wspólnie. Razem zawsze lżej.

Jak możesz Nam pomóc?

Wpłata na konto Fundacji

Pomóż nam wpłacając środki na konto Fundacji z przeznaczeniem na cele statutowe. Wpłata darowizny stanowi ulgę podatkową.
Numer konta mBank: 56 1140 2004 0000 3502 7793 9709
Tytuł wpłaty: Darowizna na cele statutowe

Zakupy w sklepach internetowych z platformą FaniMani

Kupujesz online? Możesz wspierać nas za darmo! To naprawdę proste. Każde internetowe zakupy są okazją do pomagania. Średnio 2,5% wydanej przez Ciebie kwoty może zasilić konto naszej fundacji. Na FaniMani znajdziesz ponad 1000 sklepów. Zobacz, jak to działa: https://fanimani.pl/antyrak/

Przekazanie 1,5% podatku – KRS: 0000744402

Przekazując swój 1,5% podatku pomagasz wraz z Nami.

Zakup przedmiotów w sklepiku Fundacji

Sklepik Fundacji to możliwość zakupu przedmiotów z gwarancją przekazania środków na cele charytatywne Fundacji. Sprzedajemy na grupie FB „AntyRak zakątek pomocy„.

Zbiórka pieniędzy na Facebook’u

Link do utworzenia zbiórki na Facebook’u.

Przekazanie przedmiotów na licytacje lub sprzedaż na cele Fundacji i jej Podopiecznych.

Fundacja prowadzi sklepik na swojej stronie. Można nas wpierać przekazując przedmioty na sprzedaż. Każdy Darczyńca zostaje oznaczony przy przekazanym produkcie.

Udział w Zbiórce Publicznej

Fundacja organizuje Zbiórki Publiczne. (Więcej informacji wkrótce.) Celem zbiórek jest: zebranie środków na organizację warsztatów, szkoleń, pokazów, spotkań integracyjnych, zajęć rehabilitacyjnych, sportowych i tanecznych dla podopiecznych Fundacji „Antyrak” oraz innych osób potrzebujących wsparcia Fundacji. Zbiórki odbywają się do skarbon, puszek i są prowadzone w miejscach publicznych. Można przyłączyć się do zbiórki podczas organizowanych wydarzeń lub wskazując Fundacji miejsce pozwalające na wystawienie skarbon lub puszek.

Zbiórka podczas ślubu, imienin, urodzin i innych uroczystości

Od kilku lat coraz bardziej popularne staje się wspieranie celów charytatywnych podczas najważniejszych uroczystości w naszym życiu. Wiele Par Młodych decyduje się na poproszenie swoich Gości, aby zamiast dawać kwiaty, wsparli fundację. W ten sposób uroczystość nabiera dodatkowego wymiaru – czynimy dobro. Nasze szczęście, najważniejszy dzień w naszym życiu daje szansę innym osobom w walce o życie. Często również mniejsze uroczystości: urodziny, imieniny, rocznice, chrzciny stają się okazją do zbiórki środków na cele charytatywne. Pamiętajcie każda złotówka liczy się przy wsparciu innych. Każdy z Was ma taką możliwość aby wesprzeć Fundację i jej działalność statutową. Jeśli chcielibyście otrzymać od nas poradnik oraz gotowe materiały do wykorzystania przed organizowanym wydarzeniem prosimy o kontakt na minimum 3 tygodnie przed uroczystością. Natomiast jeżeli nie chcecie korzystać z naszych materiałów wystarczy zebrane wśród Gości pieniądze wpłacić na nasze konto z dopiskiem „darowizna”.

Udział w Wydarzeniu organizowanym przez lub dla Fundacji

Można nas wpierać uczestnicząc w Wydarzeniach organizowanych przez Fundację, zapraszając na nie znajomych i promując to co robimy.

Wsparcie od Firm

Posiadasz Firmę? Możesz nas wspierać przekazując darowiznę lub organizując wspólne projekty na rzecz Fundacji lub jej Podopiecznych.

Siepomaga

Można również nas wspierać poprzez wpłaty na Siepomaga.pl, gdzie Fundacja ma swoje konto jako organizacja. Nasza strona na Siepomaga zawiera także zgłoszone zbiórki Podopiecznych, tam również może trafić wsparcie finansowe.

„Zakręcony AntyRak” – zbiórka nakrętek

Zbieramy plastikowe nakrętki. Dochód uzyskany ze zbiórki nakrętek zostanie przeznaczony na potrzeby Podopiecznych Fundacji m.in. na rehabilitację, środki medyczne, sprzęt, porady onkopsychologa.

Lokalizacje naszych „nakrętkowych serc”:
  • Szkoła Podstawowa w Białych Błotach ul. Centralna 27
  • Murowaniec – parking przy ulicy Kalinowskiego

Wolontariusz w Fundacji

Można nieść pomoc dołączając do Fundacji „AntyRak” i spędzając czas uczestnicząc w Wydarzeniach, wspierając potrzebujących w gronie zaangażowanych, kreatywnych i przyjaznych osób. Napisz do nas i zgłoś swoją aplikację. Przedstaw siebie, swoje doświadczenia w wolontariacie oraz motywy aplikowania.

Ambasador Fundacji

Jesteś osobą Publiczną? Bierzesz udział w wielu Projektach? Chcesz promować działalność Fundacji i reprezentować nas Swoim wizerunkiem. Napisz, przedstaw siebie i motywy aplikowania na Ambasadora.